Statistici


Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

Formularul pentru autentificare

Căutare

Calendar

«  Noiembrie 2017  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930




Joi, 11.23.2017, 4:56 AM
Bine aţi venit Vizitator | RSS
Societatea de Stiinte Istorice din Romania-Filiala Teleorman
Principală | Înregistrare | Autentificare
MEMBRII SSIR_TR


NUMELE
PRENUMELE UNITATEA (date in curs de actualizare)
Albu  Ionuț Manorel Școala Gimnazială Nenciulești/Răsmirești
Anghel Luminița Marinela Neli Școala Gimnazială Nr.1 Poeni
Ardelean Crăciun Simion Liceul Pedagogic Mircea Scarlat Alexandria
Avram Dumitru Școala Gimnazială Nr. 6 Alexandria
Beceanu Dumitru - Dorel Școala Gimnazială Năsturelu/M.R.Paraschivescu Zimnicea
Berevoiescu Laurențiu Școala Gimnazială Scrioaștea/Școala Gimnazială Dobrotești
Bolnavu Anton Școala Gimnazială Brânceni
Buican Florin Liceul Teoretic Piatra
Bulibașa Steluța Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare” Alexandria
Calotă Ion Liceul Tehnologic Andrei Șaguna Botoroaga
Călinescu Livia - Rodica C.N.”Al.D.Ghica” Alexandria/L.T. C. Noica Alexandria
Chiriac Sorin - Florin C.T. ”G-ral D. Praporgescu” Turnu Măgurele/Liceul Teoretic ”Marin Preda” Turnu Măgurele/ Școala Gimnazială Lița/ Școala Gimnazială nr. 4 Turnu Măgurele
Chiriac Florin Școala Gimnazială Orbeasca de Sus
Chiricuță Florina Școala Gimnazială ”Zaharia Stancu” Roșiorii de Vede/ Școala Gimnazială nr. 1 Dobrotești
Chiriță Neluța Școala Gimnazială Gratia/Școala Gimnazială Sârbeni
Ciotec Ștefan Liceul Tehnologic ”Sf.Haralambie” Turnu Măgurele/Școala Gimnazială Ciuperceni/Seminarul Teologic
Cojocaru Ionela Nicoleta Școala Gimnazială nr. 1 Lunca/ Școala Gimnazială Saelele/ Școala Gimnazială Segarcea Vale
Cremenaru Florian Școala Gimnazială ”I.G.Duca” Țigănești/ 
Cutieru Alexandru - Sandu Școala Gimnazială ”Marin Preda” Siliștea Gumești
Deancu Chifăr Școala Gimnazială Conțești/ Școala Gimnazială Frumoasa
Dide Amalia Liceul Teoretic ,,Constantin Noica” Alexandria
Dragodan Adrian - Ionuț Liceul Teoretic Piatra
Drăgan Dan Școala Gimnazială Dracea
Els Mihai Liceul Teoretic ,,Marin Preda” Turnu Măgurele
Florea Marius Liceul Pedagogic ”Mircea Scarlat” Alexandria
Florea Mihail - Adrian Școala Gimnazială Didești/ Școala Gimnazială Vedea
Florea  Cătălin - Ionuț Școala Gimnazială nr. 5 Alexandria/ Școala Gimnazială Peretu/Școala Gimnazială Al. Colfescu Alexandria (CASIER SSIR_TR)
Franchevici Dorina-Cătălina Liceul Teoretic ”Marin Preda” Turnu Măgurele
Gălățeanu Angelica Școala Gimnazială ”Al.Depărățeanu” / Școala Gimnazială nr. 4 Roșiorii de Vede
Geambașu Ionel Școala Gimnazială ,,Mihai Viteazul” Alexandria
Gogîia Constantin Școala Gimnazială Ciuperceni(Cosmești)
Grădinaru Iulian Școala Gimnazială Salcia/Putineiu
Ichim Elena Școala Gimnazială ”Miron Radu Paraschivescu” Zimnicea/ Școala Gimnazială nr. 2 Zimnicea
Ilie Elena - Elisabeta Școala Gimnazială Bujoreni/ Școala Gimnazială Trivala Moșteni
Iordăchiță Florin C.T.”Anghel Saligny” Roșiorii de Vede
Iorga Marilena - Monica Liceul Teoretic Videle/ Școala Gimnazială nr. 2 Videle
Izină Mirela - Silvia Școala Gimnazială Cervenia
Jumară Emilia Școala Gimnazială Bujoru/ Școala Gimnazială Pietroșani
Liță  Trandafir Școala Gimnazială nr. 1 Lunca
Marin Daniela Școala Gimnazială Băbăița
Marin Cristian Școala Gimnazială Poroschia
Marin  Cristian Nicolae Școala Gimnazială Poroschia
Mărcușu Vasile C.N. ”Unirea” Turnu Măgurele
Milea Adina Școala Gimnazială Ciolănești/ Școala Gimnazială Zâmbreasca
Militaru Ștefan Școala Gimnazială Vîrtoape
Miron Mihaela Școala Gimnazială nr. 3 Zimnicea
Mitalac  Oxelia Liceul Tehnologic Sf. Haralambie Turnu Măgurele
Neacșu Alexandru Liceul Teoretic ”A.I.Cuza” Alexandria
Neagoe Florin - George Școala Gimnazială Scurtu Mare/ Școala Gimnazială Siliștea/ Școala Gimnazială Tătărăștii de Jos
Neațu Marius Școala Gimnazială Islaz
Neațu  Dănuț Școala Gimnazială Suhaia/ Școala Gimnazială Fântânele
Nedelcu  Ștefan-Marian Școala Gimnazială Călmățuiu de Sus/ Școala Gimnazială Rădoiești Deal
Nedelcu  Monica Colegiul Tehnic "G-ral D. Praporgescu" Turnu Magurele
Niculae  Carmen Mariana Școala Gimnazială nr. 1 Orbeasca de Sus
Nistor  Ionela C.N.”Anastasescu” Roșiorii de Vede
Ologeanu  Camelia Liceul Teoretic Drăgănești de Vlașca
Osăceanu  Victor-Gabriel C.T.”Anghel Saligny” Roșiorii de Vede/ Școala Gimnazială ”Zaharia Stancu” Roșiorii de Vede
Panait  Adrian Marius-Geani C.N.”Al.D.Ghica” Alexandria/ Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Alexandria
Pană  Magdalena-Liliana Liceul Tehnologic nr.1 Alexandria
Pârnac  Iulian-Liviu Liceul Teoretic Videle
Pătrașcu Georgeta Școala Gimnazială Furculești
Pena Dorin Școala Gimnazială Drăgănești Vlașca
Pințur Luminița Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Alexandria
(PRESEDINTE SSIR_TR)
Pîrvu Vișa Rodica Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Roșiorii de Vede
Popa  Gabriela-Karla Liceul Teoretic Videle/ Școala Gimnazială nr. 1 Blejești
Popa  Gabriel Ionel Școala Gimnazială Olteni/Școala Gimnazială Perii Broșteni
Rășică  Liviu Daniel Școala Gimnazială nr. 1 Videle/ Școala Gimnazială Merenii de Jos
Roiniță  Daniela Liceul Tehnologic nr. 1 Roșiorii de Vede
Savu Petruța - Alina C.T.”Anghel Saligny” Roșiorii de Vede/Liceul Tehnologic nr. 2 Roșiorii de vede/ Școala Gimnazială nr. 1 Măldăeni
Sbirnea  Dorina Școala Gimnazială Plosca
Simion  Radu C.N. ”Unirea” Turnu Măgurele
Stănescu  Cristian Liceul Teoretic Videle
Stănila  Gigi Liceul Teoretic „Constantin Noica”Alexandria
Stănoiu Victorița Liceul Tehnologic ,,Emil Racoviță” Roșiorii de Vede
Stoian Corina Școala Gimnazială Crângeni
Ștefan  Florin Liceul Tehnologic nr.1 Alexandria/ Școala Gimnazială nr. 5 Alexandria
Tăujan  Ion C.N.”Al.D.Ghica” Alexandria
(VICEPRESEDINTE SSIR_TR)
Toader  Gicu Aurel Școala Gimnazială Slobozia Mândra/ Școala Gimnazială Uda Paciurea
Tudor  Camelia C.N.”Anastasescu” Roșiorii de Vede
Vai  Ligia-Alina Liceul Teoretic ”Marin Preda” Turnu Măgurele/ Școala Gimnazială nr. 2 și nr. 4 Turnu Măgurele
Varză  Gabriel Școala Gimnazială ”Ion Preotu” Troianu / Școala Gimnazială Drăgănești de Vede
Vipie  Ștefănel Liceul Teoretic ”Marin Preda” Turnu Măgurele/ Școala Gimnazială Beciu
Vînătoru  Marian Școala Gimnazială Peretu
Voicu Popescu  Marius Florin Liceul Tehnologic nr. 2 Alexandria

Copyright MyCorp © 2017